Дорогі захисники-добровольці! Щирo вітаю Вас із Днем українського добровольця!
![](https://scontent.fiev20-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335651780_1565877573893306_696155282107479774_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=DIJAq8O2FCAAX88o9OR&_nc_ht=scontent.fiev20-1.fna&oh=00_AfDj19v7sFPO9Ee56HFnggBwqGDdrFG6KbddCU_RAiZGNg&oe=6414D187)
Сьогодні ми з гордістю дивимось на Вас - тих, хто вирішив захищати Україну, бо так велить ваше серце. Ви - найкращий цвіт нації і ті, ким ми пишаємося щодня. Ви - наші захисники та опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних та сильних руках. Саме Ви, відверті та палкі патріоти України, у непростий для нашої держави час згуртувалися і стали на захист територіальної цілісності і суверенітету України.
Дякую Вам за ваш героїзм і жертовність. Посилено молимося, щоб Господь Бог охороняв кожного із Вас! Нехай дарує міцне здоров’я, багато духовних і тілесних сил, терпіння і мужність у наближенні нашої Перемоги!
Слава Україні!
Героям Слава!
Селищний голова Василь МИЦКАНЮК