Вас вітає чарівна Верховинщина!

Новини

 • Фінансова підтримка новоствореним  сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області у 2021 році для підтримки фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації в період з 1 серпня по 1 вересня поточного року розпочинає другий тур прийому документів за такими напрямами:

  2021.07.30 | детальніше

 • Всесвітній день протидії торгівлі людьми Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

  2021.07.30 | детальніше

 • ОГОЛОШЕННЯ 30 липня світова спільнота відзначає день протидії торгівлі людьми. В ці тенета може потрапити кожен. Щоб не стати легкою здобиччю для торгівців людьми варто дослухатися до порад завідувачки сектору соціальної роботи Верховинської селищної ради Марії Семенюк. Ефір програми *Фахово про головне* слухайте на хвилі 107,4ФМ сьогодні о 15.10 з повтором о 21.10 та завтра о 10.10 ранку.

  2021.07.29 | детальніше

 • Продовжено інформаційну кампанію з питань протидії торгівлі людьми Сьогодні, 28 липня 2021 року продовжено інформаційну кампанію з питань протидії торгівлі людьми, яка проводиться до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, а саме: Верховинським селищним центром соціальних служб було проведено інформаційно-просвітницький захід на тему: «Запобігання протидії торгівлі людьми». Обговорювались питання як не потрапити у пастку торговців людьми, безпечне працевлаштування в майбутньому, наслідки які передбачені Кримінальним Кодексом України за участь у торгівлі людьми, роз’яснено права постраждалих.

  2021.07.28 | детальніше

 • «HUЕSUl ETHNOS» УЗЯВ СТАРТ  ВЕЛИКА ГУЦУЛЬСЬКА ЛОКАЦІЯ – У ДІЇ Начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій, туризму, сільського господарства та міжнародної співпраці Василь Нагірняк взяв участь у роботу установчих зборів щодо практичної реалізації укладеного договору керівниками 14 територіальних громад Гуцульщини у формі реалізації спільних проектів «Hutsul Ethnos». Збори відбулися вчора, 27 липня, в Ясінянській територіальній громаді за участю представників Ясінянської, Богданської, Ворохтянської, Верховинської, Вижницької, Зеленської, Косівської, Космацької, Коломийської, Кутської, Поляницької, Надвірнянської та Яремчанської терторіальних громад.

  2021.07.28 | детальніше

 • Проінспектовано хід ремонтних робіт приміщення навчального закладу в с.Красноїлля. 27 липня відбулося виїзне засідання комісії обласної державної адміністрації у складі заступника голови облдержадміністрації Богдана Футерко, в.о. директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Володимира Рачкевича, радника голови облдержадміністрації Івана Шкіндюка, заступника Верховинського селищного голови Ярослава Кікінчука, першої заступниці голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури райдержадміністрації Василя Гуцуляка з питань обстеження стану системи водовідведення та проведення капітального ремонту фасаду приміщення Красноїльської ЗОШ I-III ст .

  2021.07.28 | детальніше

 • Проведено засідання комісії селищної ради з підтримки учасників бойових дій Сьогодні заступниця голови Верховинської селищної ради Марія Маківничук провела засідання комісії селищної ради з підтримки учасників бойових дій, їх сімей, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції в районах її проведення.

  2021.07.27 | детальніше

 • Окрім культурно-мистецьких та господарських  питань галузі культури  актуальним питанням є здоров’я Окрім культурно-мистецьких та господарських питань галузі культури Верховинської територіальної громади, актуальним питанням є здоров’я працівників культури шляхом вакцинації проти COVID-19 27 липня відбулася чергова виробнича нарада начальника відділу культури Верховинської селищної ради Оксани Коломийчук з головними спеціалістами Ю. Потяк та Д. Марчуком та директором публічної бібліотеки Г. Валігуською. На нараді було обговорено питання надання відпусток працівникам галузі. Також у ході на ради було виявлено проблемні питання у підготовці закладів до осінньо-зимового періоду та ймовірні шляхи їх вирішення.

  2021.07.27 | детальніше

 • З нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, селищною радою заплано ряд заходів В рамках проведення інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначають 30 липня Верховинською селищною радою заплановано ряд заходів з підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

  2021.07.27 | детальніше

 • Увага! Верховинська селищна рада інформує, що 22.07.2021р відкрито центр вакцинації від COVID-19 у Верховині, що знаходиться по вул. Жаб’євська , 10,( консультативна поліклініка), працює щоденно ,пн-нд 10.00-16.00. Провакцинуватися може кожен охочий незалежно від групи професійного чи медичного ризику і може абсолютно безкоштовно захистити себе від цієї недуги, адже лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби. Доступ до вакцинації відкритий для всіх. Якщо Ви піклуєтесь про здоров‘ я своє та Ваших близьких, не хочете тижнями лікуватися від цієї хвороби то приходьте і вакцинуйтесь уже зараз.

  2021.07.26 | детальніше

 •  1 2 3 >  Остання
Серпень 2021
П В С Ч П С Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5