Вас вітає чарівна Верховинщина!

Міський голова

Україна

Верховинська селищна рада

Верховинського району Івано-Франківської області

восьмого скликання

перша  сесія

РІШЕННЯ

 

       від 03.12.2020 року                                                                                            с-ще Верховина

       №2-1/2020

 

Про початок повноважень

Верховинського селищного голови

 

 

Заслухавши інформацію голови Верховинської селищної територіальної виборчої комісії Верховинського району Костюк Василини Дмитрівни про результати виборів Верховинського селищного  голови та обрання на посаду Верховинського селищного голови Верховинського району Івано-Франківської області, керуючись ч. 1 ст. 42 та ч. 2 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10, 11, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», сесія селищної ради

                                                                         ВИРІШИЛА:

1. Інформацію голови Верховинської селищної територіальної виборчої комісії Верховинського району Костюк Василини Дмитрівни про результати виборів Верховинського селищного  голови Верховинського району Івано-Франківської області та обрання на посаду  селищного  голови Мицканюка Василя Миколайовича взяти до відома.

 2. Заслухавши Присягу посадової особи місцевого самоврядування, складену  селищним головою Мицканюком В.М., вважати його таким, який вступив на посаду.

3. Зберегти  селищному  голові Мицканюку Василю Миколайовичу  7-й ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.

4. Відомості про селищного голову, обраного на перших місцевих  виборах 25 жовтня 2020 року довести до відома населення згідно з додатком 1.